Сім'я - перша школа людських взаємин, де діти з ранніх років засвоюють систему моральних цінностей, норм поведінки, культурні традиції народу. Адже почуття, сформовані в дитинстві, нерідко супроводжують людину протягом усього життя, надаючи її стосункам з іншими особливого стилю і емоційного забарвлення.  


В умовах воєнного стану найголовніше зберегти життя та здоров’я кожного українця. Небезпека може бути там, де її не чекаєш. Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій спільно з видавництвом «Ранок» розмістило у відкритому доступі книжку «Мінна безпека не без ПЕКа», яку важливо прочитати батькам разом із дітьми.

Посібник у форматі коміксу роз‘яснює дитині основні правила поведінки з вибухонебезпечними предметами. Правильні дії головних героїв у ситуаціях, пов’язаних із мінами чи вибухонебезпечними предметами, стануть взірцем для наслідування.

Інтерактивна онлайн-книжка допоможе в ігровій формі легше засвоїти матеріал. Видання рекомендоване до читання маленьким українцям та їхнім батькам. Розміщені інформаційні плакати допоможуть ліпше запам'ятати, що потрібно робити у випадку, коли виявили міни, вибухонебезпечні чи підозрілі предмети.

Завантажити видання можна безкоштовно за посиланнями:

Дотримуйтесь правил поведінки в небезпечних ситуаціях: це може зберегти ваше життя!


Ми всі переживаємо непрості, напружені часи. Як батьки, ви можете відчувати стрес, хвилювання, розчарування, розгубленість та втрату зв’язку зі звичними джерелами підтримки. Під час кризових ситуацій ваші діти, ймовірно, відчувають те ж саме, хоча ці почуття можуть проявлятися у них по-іншому. Важливо пам’ятати, що в реагуванні на стресові події діти дивляться на дорослих. Тому обговорення з дітьми їхніх страхів, спільні релаксаційні вправи, навчання їх корисним методам долання та створення відчуття комфорту можуть допомогти зменшити тривожність.

Пропонуємо прості поради для батьків, а також конкретні активності й ігри можуть допомогти вам заспокоїти дитину, контролювати її емоції та посилити відчуття захищеності. 

https://mon.gov.ua/storage/app/media/news/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/2020/05/05/relax_for_children.pdf


ПРО ПРОТИДІЮ ОНЛАЙН-ШАХРАЙСТВАМ

 

На виконання листа Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації  від 06.09.2023 № 04.1-13/3949 «Про протидію онлайн-шахрайствам»  звертаємо вашу увагу на сайт КІБЕРПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ  з корисною інформацією щодо протидії онлайн-шахрайствам.

 

БЕЗПЕКА ДІТЕЙ ПІД ЧАС ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ: ПОРАДИ КІБЕРПОЛІЦІЇ

 

ЯК НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ ШАХРАЇВ ПІД ЧАС ОНЛАЙН-ШОПІНГУ: КІБЕРПОЛІЦІЯ НАГАДУЄ ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ

 

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ У КІБЕРПРОСТОРІ – РЕКОМЕНДАЦІЇ КІБЕРПОЛІЦІЇ

 

КІБЕРПОЛІЦІЯ ЗАСТЕРІГАЄ ВІД ТЕЛЕФОННИХ ШАХРАЇВ, ЯКІ ВИДАЮТЬ СЕБЕ ЗА СПІВРОБІТНИКІВ БАНКУ

 

КІБЕРПОЛІЦІЯ ПОПЕРЕДЖАЄ ПРО ШАХРАЙСТВО ПІД ВИГЛЯДОМ СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ

 

ЯК ДІЯТИ У РАЗІ ВТРАТИ ҐАДЖЕТУ – РЕКОМЕНДАЦІЇ КІБЕРПОЛІЦІЇ

 

ЯК ЗАХИСТИТИ СВІЙ БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК - РЕКОМЕНДАЦІЇ КІБЕРПОЛІЦІЇ

 

ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД ФІШИНГУ - РЕКОМЕНДАЦІЇ КІБЕРПОЛІЦІЇ

 

 

ЯК БАТЬКАМ УБЕЗПЕЧИТИ ДІТЕЙ ВІД ОНЛАЙН-НЕБЕЗПЕКИ - РЕКОМЕНДАЦІЇ КІБЕРПОЛІЦІЇ


 

НУМО - КОНТЕНТ-ПЛАТФОРМА РОЗВИТКУ ДОШКІЛНЯТ

Освітньою платформою НУМО можуть скористатись батьки з усієї країни для розвитку своїх дітей.НУМО пропонує батькам і вихователям доступні інструменти, які допоможуть гармонізувати розвиток дошкільнят, підготувати їх до школи та зробити їх щасливими. Дана платформа представлена Міністерством освіти і науки України спільно з ЮНІСЕФ.

НУМО – це ваш помічник у спілкуванні з  дитиною у віці 3- 6 років удома або в її садочку з вихователями. Тут зібрано корисні підказки, цікаві  вправи й ігри, які допоможуть дошкільнятам щодня  опановувати важливі навички для подальшого розвитку.

 

 Шановні колеги і батьки, переходьте за посиланням:  https://numo.mon.gov.ua/


Український логопедичний сайт для батьків, які піклуються мовленнєвим розвитком своєї дитини, та для логопедів

Натисніть на зображення тут:

Розвиток дитини - сайт для розумних батьків

Натисніть на зображення тут:

Дитячий портал "Пустунчик"

Натисніть на зображення тут:

Дитячий психолог!

Перший український сайт для батьків та дитячих психологів.

Натисніть на зображення тут: